Kurz bezpečné jízdy Hradec Králové 🚦

Kurz bezpečné jízdy Hradec Králové - průjezd vodní clonou

Kurz bezpečné jízdy Hradec Králové (škola smyku) vás připraví na situace, které vás v provozu v tom lepším případě mohou stát pomačkané plechy vašeho vozu. Je mnohem lepší si manévrování vozidlem při zhoršených klimatických podmínkách vyzkoušet nanečisto na polygonu v Hradci Králové, než této situaci čelit na silnici s dalšími účastníky silničního provozu.


Jak škola smyku Hradec Králové probíhá?

Škola smyku v Hradci Králové má podobný průběh jako kurzy bezpečné jízdy v dalších městech, ale polygon v Hradci Králové patří mezi nejmodernější v Evropě. Škola smyku je rozdělena na dvě části – na teoretickou a praktickou část. Teoretická část účastníka kurzu obohatí o řadu zajímavých a v provozu důležitých informací. Věděli jste například, že velkou roli při zvládání smyku hraje nastavení sedačky ve vozidle? Vše, co se v teoretické části dozvíte, můžete o chvíli později vyzkoušet na vlastní kůži. Zároveň jsou to informace, které se vám neztratí, nýbrž přispějí k vaší větší bezpečnosti na silnici.

Praktická část, která bezesporu patří mezi hlavní lákadlo školy smyku, probíhá na polygonu v Hradci Králové, který je upraven tak, aby nasimuloval co možná nejvíce krizových situací. Na polygonu se můžete těšit na úhybnou desku vyvolávající smyk, na asfalt s vodními překážkami v podobě vodní clony, kluzkého kopce nebo kluzké zatáčky a samozřejmě nechybí ani velmi oblíbená aquaplaningová vana. Pomocí instruktora, který s vámi během jízdy bude komunikovat přes vysílačku, se právě tady naučíte tyto situace zvládat a také konečně naplno využijete brzdící potenciál vašeho vozidla.

Polygon školy smyku v Hradci Králové
Zadní část polygonu v Hradci Králové

Pro koho je kurz bezpečné jízdy vhodný?

Kurz bezpečné jízdy Hradec Králové je určen všem řidičům. Ti mohou mít ke kurzu různé pohnutky. Kurz láká ty, kteří touží po adrenalinu i ty, kteří chtějí poznat své reakce při krizových situacích. Láká i vás? V tom případě si můžete kurz vybrat z více variant včetně možnosti odpočtu až 4 bodů. Možné je také absolvovat kurz s odpočtem bodů či kurz driftování. V neposlední řadě může být škola smyku parádním dárkem pro všechny s řidičákem. Dárkové poukazy na všechny kurzy mají platnost minimálně 12 měsíců, kurzy probíhají celoročně a konkrétní termín si vybírá až obdarovaný.


Recenze na školu smyku v Hradci:

Byla to naprostá bomba. Od velmi příjemné paní recepční a fajnového pana instruktora až po adrenalin aquaplaningu. Karolína K., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Chcete školu smyku v Hradci absolvovat nebo darovat? 🎁

Je naprosto skvělý nápad zvážit absolvování školy smyku v Hradci Králové nebo tuto možnost darovat jako dárek prostřednictvím dárkového poukazu s platností minimálně 12 měsíců. Škola smyku je jedinečnou příležitostí pro zlepšení svých dovedností za volantem a získání větší jistoty na silnicích. Bezpečná a zkušená jízda je klíčem k minimalizaci rizik a prevenci dopravních nehod. Proč tedy neudělat první krok k lepší a bezpečnější budoucnosti na silnici? S dárkovým poukazem na školu smyku můžete dát svým blízkým nejen unikátní dárek, ale také příležitost naučit se nové dovednosti, které mohou zachránit životy na silnicích. Pro více informací, zakoupení a rezervaci kurzu zvolte tlačítka níže ↓↓↓