Kurz sportovní jízdy Most

Kurz sportovní jízdy Most

Kurz sportovní jízdy Most je určen pro všechny, kteří mají řízení v krvi, přesto se chtějí dále zdokonalovat. A proč taky ne! Vždyť náročné manévry ve vysokých rychlostech vás žádná autoškola nenaučí. Pozor, škola sportovní jízdy Most z vás nechce udělat piráty silnic, nýbrž vám umožní mít nad svým vozem ještě lepší kontrolu.


Jak kurz sportovní jízdy Most probíhá? 🚦

Aby byl kurz sportovní jízdy co možná nejkomplexnější, je rozdělen do dvou částí. Teoretická část probíhá v učebně, kde se dozvíte řadu potřebných informací, které budou tvořit základ pro zvládnutí složitých manévrů na polygonu a později i v silničním provozu. Zkušený instruktor vám dá rady, které nejen zvýší vaši bezpečnost, nýbrž vám rozšíří pole působnosti při manévrování s vaším vozem. Nové informace si budete moci na vlastní kůži vyzkoušet v druhé části kurzu na závodní dráze mosteckého autodromu.

Na polygonu si otestujete své řidičské schopnosti v zatáčkách při vysoké rychlosti. Naučíte se dynamický způsob jízdy i to, jak správně projíždět zatáčkami. Chybět nebudou ani jiné manévry, u kterých se budete moci vžít do role hrdinů z Kobry 11. Celou dobu vás přes vysílačku povede instruktor, který se bude starat o hladký průběh kurzu i o to, abyste si z něj odnesli co možná nejvíce. Jak už jsme zde naťukli, kurz sportovní jízdy zde není pro to, aby generoval piráty silnic. Má zcela opačný cíl, a to zlepšit vaše reakce za volantem v takové míře, abyste pak mohli lépe čelit krizovým situacím v provozu. Na kurzu mimo jiné zjistíte, že zběsilou jízdou nikde dřív nebudete. Právě naopak na vlastní kůži pocítíte, že dynamická a plynulá jízda je to, čím doženete ztracený čas.


Pro koho je škola sportovní jízdy Most vhodná?

Kurz sportovní jízdy je určen pro všechny pokročilé řidiče, kteří se za volantem cítí dobře a chtějí zlepšit své reakce i při složitých manévrech. Je vhodný zejména pro ty, kteří si jízdu autem užívají, ale zároveň chtějí vypilovat své reakce na složitější dopravní situace, které mohou v provozu nastat. Doporučit také můžeme klasickou školu smyku v Mostě, kde natrénujete zvládání krizových situací na různých površích. Připraven je i kurz školy smyku pro motorkáře. Dárkové poukazy na kurzy mají platnost minimálně 12 měsíců a přesný termín kurzu si vybírá až obdarovaný.


Chcete kurz absolvovat nebo ho darovat? 🎁

Absolvovat kurz sportovní jízdy je skvělým způsobem, jak zdokonalit své dovednosti za volantem a zažít napínavé okamžiky na silnici. Tento kurz může také sloužit jako vynikající dárek pro motoristy, a to prostřednictvím dárkového poukazu s platností minimálně 12 měsíců. Na polygonu v Mostě budete moci prozkoumat hranice rychlosti svého vozu, což může být pro vás i vašeho obdarovaného nezapomenutelným zážitkem. Pro více informací, zakoupení a rezervaci kurzu zvolte tlačítko níže ↓↓↓