Kurz bezpečné jízdy pro motorkáře Most

Škola smyku pro motorkáře Most

Kurz bezpečné jízdy pro motorkáře Most (škola smyku) je ideální pro ty, kteří chtějí se svou motorkou splynout v jedno. Motorkáři jsou v provozu mnohem zranitelnější než řidiči automobilů, a proto může přijít vhod škola smyku pro motorkáře, kde natrénujete krizové brzdění za sucha i za mokra i jiné vyhýbací manévry.


Jak kurz bezpečné jízdy pro motorkáře probíhá? 🚦

Do školy smyku pro motorkáře je potřeba dorazit s vlastní motorkou i dobrou náladou. Kurz je rozdělený na dvě části – na teoretickou a praktickou. Teoretická část probíhá v učebně a dozvíte se na ni řadu pro motorkáře potřebných informací ohledně jízdy s jeho strojem i stability na motorce. Zábavnou formou vám budou podány informace, které mají za cíl zvýšit vaši bezpečnost na silnici.

Druhá část je plná adrenalinu. Na polygonu v Mostě se s vaší motorkou opravdu vyblbnete. K dispozici vám při tom neustále bude instruktor, který s vámi bude komunikovat skrz vysílačku. Na polygonu se záměrně dostanete do krizových situací a zjistíte nejen to, jaké jsou vaše reakce, nýbrž i to, co všechno lze v těchto situacích dělat pro to, abyste předešli nehodě. Vyzkoušíte si krizové brzdění za sucha i za mokra a další vyhýbací manévry. Instruktor vás naučí, jak správně najíždět do zatáčky nebo jak se v zatáčce co nejlépe a nejbezpečněji vyhnout dalšímu účastníkovi provozu.


Pro koho je motorkářský kurz vhodný?

Kurz bezpečné jízdy pro motorkáře je vhodný pro všechny řidiče motorky. Zvlášť pak pro ty, kteří na motorce začínají nebo na ni usedají po delší době. Jelikož ale kurz přináší i notnou dávku zábavy a adrenalinu, je určený i pro ty, kteří se na motorce cítí dost jistě, jen chtějí své reakce a svou motorku ještě o něco lépe poznat. K dispozici je také v Mostě škola smyku pro automobily a to i s odpočtem bodů nebo kurz sportovní jízdy. Máte vášnivého motorkáře ve svém okolí? No výborně! Právě jemu můžete kurz bezpečné jízdy pořídit jako dárek! Dárkový poukaz má platnost minimálně 12 měsíců a termín si vybírá až obdarovaný.


Chcete školu smyku pro motorky vyzkoušet nebo darovat? 🎁

Absolvovat školu smyku pro motorkáře v Mostě je výborným nápadem pro ty, kteří chtějí zlepšit v řízení motocyklu. Tento kurz se skládá z teoretické a praktické části. V teorii získáte důležité informace o bezpečnosti na silnici a chování motorky. Praktická část probíhá na výcvikovém polygonu v Mostě, kde se naučíte reagovat na krizové situace a zdokonalíte své dovednosti za řídítky motocyklu. Dárkový poukaz na tento kurz s platností minimálně 12 měsíců může být skvělým dárkem pro motorkáře. Nabízí nejen bezpečnější jízdu, ale i netradiční zábavu. Pro více informací, zakoupení a rezervaci kurzu zvolte tlačítka níže ↓↓↓