Kurz driftování Ostrava 🚥

Kurz driftování Ostrava

Kurz driftování Ostrava vás dostane do varu. Je vhodný pro všechny řidiče, kteří se nebojí šlápnout na plyn a zároveň pro ty, kteří si těmito manévry nechtějí sjíždět vlastní pneumatiky. Škola driftování v Ostravě probíhá s výcvikovým vozem se speciálními obručemi Easydrift. Tato technická úprava simuluje stav vozu s nízkou přilnavostí k vozovce.


Jak kurz driftování Ostrava probíhá?

Na kurz driftování v Ostravě nemusíte nijak připravovat sebe ani váš vlastní vůz. Driftovat totiž budete ve voze Hyundai I30, který má již zmíněné speciální obruče vyvolávající smyk. Řidičský průkaz však potřebovat samozřejmě budete. Pak už nezbývá, než na kurz přibalit dobrou náladu a třeba si s sebou do kabiny vozu vzít i parťáka (za drobný příplatek lze s sebou do auta vzít i spolujezdce). Průběhu kurzu se obávat nemusíte. Kromě praktické části obsahuje i část teoretickou, kde se dozvíte všechny potřebné informace. Celou dobu vám bude navíc k dispozici zkušený instruktor, který vám ukáže, jak vůz ovládat a po dobu jízdy s vámi bude komunikovat přes vysílačku. Hlavním tahákem kurzu je driftování, tedy udržení vozu v kontrolovaném smyku. Chybět však nebudou ani průjezdy zatáčkou ve vysoké rychlosti a další manévry, které si nelze jen tak zkoušet v běžném provozu.


Pro koho je škola driftování vhodná?

Škola driftování Ostrava je určena pro všechny řidiče, kterým v žilách koluje divoká krev a s autem se chtějí odvázat o něco víc, než jim dovoluje běžný silniční provoz. Výhodou kurzu v Ostravě je fakt, že nepotřebujete vlastní vůz, protože škola smyku vám dá k dispozici svůj vlastní speciálně upravený model vozu Hyundai I30.  Kurz driftování Ostrava je ideálním dárkem. Darovaný zážitek je mnohdy cennější než hmotná věc v mašlí obvázané krabici. Kurzy se pořádají celoročně a dárkové poukazy mají platnost minimálně 12 měsíců. Přesný termín si vybírá až obdarovaný.


Chcete driftování v Ostravě zažít nebo darovat? 🎁