Kurz bezpečné jízdy Příbram

Škola smyku Příbram - průjezd vodní clonou

Kurz bezpečné jízdy Příbram (škola smyku) není jen adrenalinovým zážitkem pro zpestření, nýbrž také náloží praktických informací a hlavně reálných zkušeností, které se vám v provozu budou zaručeně hodit. Školu smyku můžete zažít na vlastní kůži nebo ji někomu darovat jako skvělý dárek.


Jak škola smyku Příbram probíhá?

Kurz bezpečné jízdy v Příbrami probíhá ve dvou hlavních částech. Teoretická část vás obohatí o praktické vědomosti, které později můžete zužitkovat nejen na polygonu, nýbrž i v provozu. Mimo jiné se dozvíte, jak správně si před jízdou nastavit sedadlo. Zkušený instruktor se bude věnovat i chybným návykům řidičů. Hlavně ale vyzdvihne krizové situace, které v  provozu mohou nastat na mokré nebo namrzlé vozovce i to, jak na ně reagovat.

Praktická část následuje bezprostředně po části teoretické a absolvujete ji ve vlastním voze na moderním polygonu ve Dlouhé Lhotě u Příbrami, který bude simulovat všechny nebezpečné situace, které na vozovce a v provozu klidně mohou nastat. Kde jinde si vaše reakce i reakce vašeho vozu na tyto náhle vzniklé a nebezpečné situace vyzkoušet nanečisto? V provozu pro to mít prostor určitě nebudete. Během praktické části s vámi instruktor bude komunikovat přes vysílačku. Vše vám vysvětlí a vy si budete moci vyzkoušet projet kluzkou rovinu i zatáčku a budete si moci vyzkoušet vyhýbací manévr. Na moderním polygonu v Dlouhé Lhotě na vás čeká také aquaplaningová vana, vodní stěny, suchý slalom… a další povrchy a plochy, které otestují vaše reakce.


Pro koho je kurz bezpečné jízdy určen?

Kurz bezpečné jízdy Příbram je určený pro všechny řidiče a řidičky. Vyzkoušet ho mohou ti, kteří touží po adrenalinovém zážitku a zároveň se chtějí dozvědět, jak budou na simulované krizové situace reagovat. Větší míru jistoty a sebevědomí na silnici přinese kurz těm, kteří se v zimě či za špatného počasí bojí vytáhnout auto z garáže. Škola smyku je zároveň ideálním dárkem pro všechny, kteří vlastní řidičák. K dispozici jsou různé varianty kurzu, mimo jiné také škola smyku s odpočtem bodů. Ta vám může z vašeho trestného konta odečíst až 3 body. Dárkové poukazy mají platnost minimálně 12 měsíců a přesný termín konání si s pořadatelem kurzu dohodne až obdarovaný.


Recenze na kurz v Příbrami:

Zážitek jsem si užil, skvělý instruktoři, pořádná porce zábavy a jako bonus nějaké to zlepšení řidičských dovedností. Za mě skvěle využitých 7 hodin. Lukáš B., hodnocení: 5/5

Adrop.cz

Chcete školu smyku v Příbrami absolvovat nebo darovat?