Kurz bezpečné jízdy Příbram 🚦

Škola smyku - kurz bezpečné jízdy Příbram - průjezd vodní clonou

Kurz bezpečné jízdy Příbram (škola smyku) není jen adrenalinovým zážitkem pro zpestření, nýbrž také náloží praktických informací a hlavně reálných zkušeností, které se vám v provozu budou zaručeně hodit. Školu smyku můžete zažít na vlastní kůži nebo ji někomu darovat jako skvělý dárek.


Jak škola smyku Příbram probíhá?

Kurz bezpečné jízdy v Příbrami probíhá ve dvou hlavních částech. Teoretická část vás obohatí o praktické vědomosti, které později můžete zužitkovat nejen na polygonu, nýbrž i v provozu. Mimo jiné se dozvíte, jak správně si před jízdou nastavit sedadlo. Zkušený instruktor se bude věnovat i chybným návykům řidičů. Hlavně ale vyzdvihne krizové situace, které v  provozu mohou nastat na mokré nebo namrzlé vozovce i to, jak na ně reagovat.

Praktická část následuje bezprostředně po části teoretické a absolvujete ji ve vlastním voze na moderním polygonu ve Dlouhé Lhotě u Příbrami, který bude simulovat všechny nebezpečné situace, které na vozovce a v provozu klidně mohou nastat. Kde jinde si vaše reakce i reakce vašeho vozu na tyto náhle vzniklé a nebezpečné situace vyzkoušet nanečisto? V provozu pro to mít prostor určitě nebudete. Během praktické části s vámi instruktor bude komunikovat přes vysílačku. Vše vám vysvětlí a vy si budete moci vyzkoušet projet kluzkou rovinu i zatáčku a budete si moci vyzkoušet vyhýbací manévr. Na moderním polygonu v Dlouhé Lhotě na vás čeká také aquaplaningová vana, vodní stěny, suchý slalom… a další povrchy a plochy, které otestují vaše reakce.


Pro koho je kurz bezpečné jízdy určen?

Kurz bezpečné jízdy Příbram je určený pro všechny řidiče a řidičky. Vyzkoušet ho mohou ti, kteří touží po adrenalinovém zážitku a zároveň se chtějí dozvědět, jak budou na simulované krizové situace reagovat. Větší míru jistoty a sebevědomí na silnici přinese kurz těm, kteří se v zimě či za špatného počasí bojí vytáhnout auto z garáže. Škola smyku je zároveň ideálním dárkem pro všechny, kteří vlastní řidičák. K dispozici jsou různé varianty kurzu, mimo jiné také škola smyku s odpočtem bodů. Ta vám může z vašeho trestného konta odečíst až 4 body. Dárkové poukazy mají platnost minimálně 12 měsíců a přesný termín konání si s pořadatelem kurzu dohodne až obdarovaný.


Recenze na kurz v Příbrami:

Bylo to skvělé a zábavné. Uvědomil jsem si, jak málo stačí, aby došlo k autonehodě, jak je důležité mít správné a kvalitní gumy a získal jsem větší jistotu v ovládání svého vozu a řešení krizových situací. Rozhodně velmi přínosné a doporučuji každému, kdo váhá zda do dojít, JDĚTE DO TOHO!!! Stojí to rozhodně za to a posune vás to dál. Ondřej N., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Chcete školu smyku v Příbrami (u obce Drásov) absolvovat nebo darovat? 🎁

Absolvovat školu smyku v Příbrami je skvělý nápad pro všechny motoristické nadšence, kteří chtějí získat hlubší porozumění chování vozidla za různých podmínek. Tato škola bezpečné jízdy nabízí nejen praktické dovednosti, ale také teoretické znalosti pro lepší porozumění silničním situacím. Tuto zkušenost můžete také darovat prostřednictvím dárkového poukazu s platností minimálně 12 měsíců. Tímto darem nejenže poskytnete zábavný zážitek, ale také v podstatě podpoříte bezpečnost svého blízkého na silnici. Pro více informací, zakoupení a rezervaci kurzu zvolte tlačítka níže ↓↓↓