Kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto

Škola smyku Vysoké Mýto - průjezd vodní clonou

Kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto (škola smyku) z vás udělá lepšího řidiče. Smyk, který může na silnici nastat, když pneumatiky na vašem vozidle ztratí přilnavost, vás může dostat do prekérní situace. Ale lze ho i zvládnout, když se ve škole smyku naučíte na tuto krizovou situaci reagovat.


Jak škola smyku Vysoké Mýto probíhá?

Škola smyku Vysoké Mýto je tady pro všechny, kteří chtějí mít nad svým vozem lepší kontrolu. Smyk patří ke krizovým situacím, které lze na silnici předvídat a předcházet jim.  Zároveň lze smyk i hezky zvládnout, což vás naučí škola smyku Vysoké Mýto. Věděli jste, že je polygon ve Vysokém Mýtě historicky prvním v České republice a zároveň druhým největším v této zemi?

Kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto začíná v moderní učebně svou teoretickou částí. Tady vás zkušený instruktor připraví na vše, co bude následovat na dopravním polygonu. Zároveň vám řekne spoustu cenných informací, které využijete hlavně v běžném provozu. Co to s vozem udělá, když dostanete smyk? Jak správně reagovat? A jaké faktory mohou vaše reakce na smyk vozu ovlivnit? To a mnohem více se v kurzu dozvíte.

Polygon školy smyku ve Vysoké Mýtě
Smyk na kluzné ploše s vodní clonou

Teprve po této části následuje adrenalinová část celého kurzu – jízda na polygonu. Ten ve Vysokém Mýtě nabízí až čtyři typy kluzných ploch, které můžete projet v různých rychlostech. Různé druhy povrchů a také velmi oblíbená aquaplaningová vana otestuje vaše reakce. Ale nemusíte se ničeho bát. Celou dobu budete mít na vysílačce instruktora, který vás kurzem provede tak, abyste si z něj co nejvíce odnesli do reálného provozu.


Pro koho je kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto vhodný?

Úplně jednoduše je kurz určen pro všechny řidiče. Pro ty, kteří chtějí zažít adrenalinovou zábavu i pro ty, kteří se v zimě a za nepříznivého počasí chtějí cítit na vozovce jistěji. Také pro ty, kteří si chtějí ze záznamu vymazat až 3 trestné body. Kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto nabízí více variant kurzu a ta s možností odpočtu bodů je jednou z nich. V neposlední řadě lze školu smyku věnovat jako perfektní a netradiční dárek. Platnost dárkového poukazu na všechny kurzy je minimálně 12 měsíců a přesný termín si vybírá až obdarovaný.


Recenze na kurz ve Vysokém Mýtě:

Skvělý zážitek si vyzkoušet různé situace, kdy se třeba auto nečekaně dostane do smyku. Nejvíce mě bavila úhybná deska, ta mě potrápila ze všech situací nejvíc, ale jsem rád za zkušenosti. Výborný byl instruktor, který nám vše perfektně a rychle vysvětlil a ukázal. Lukáš K., hodnocení: 5/5

Adrop.cz

Chcete školu smyku absolvovat nebo darovat?