Kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto 🚦

Škola smyku Vysoké Mýto - průjezd vodní clonou

Kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto (škola smyku) z vás udělá lepšího řidiče. Smyk, který může na silnici nastat, když pneumatiky na vašem vozidle ztratí přilnavost, vás může dostat do prekérní situace. Ale lze ho i zvládnout, když se ve škole smyku naučíte na tuto krizovou situaci reagovat.


Jak škola smyku Vysoké Mýto probíhá?

Škola smyku Vysoké Mýto je tady pro všechny, kteří chtějí mít nad svým vozem lepší kontrolu. Smyk patří ke krizovým situacím, které lze na silnici předvídat a předcházet jim. Zároveň lze smyk i hezky zvládnout, což vás naučí škola smyku Vysoké Mýto. Věděli jste, že je polygon ve Vysokém Mýtě historicky prvním v České republice a zároveň druhým největším u nás?

Kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto začíná v moderní učebně svou teoretickou částí. Tady vás zkušený instruktor připraví na vše, co bude následovat na dopravním polygonu. Zároveň vám řekne spoustu cenných informací, které využijete hlavně v běžném provozu. Co to s vozem udělá, když dostanete smyk? Jak správně reagovat? A jaké faktory mohou vaše reakce na smyk vozu ovlivnit? To a mnohem více se v kurzu dozvíte.

Polygon školy smyku ve Vysoké Mýtě - kurz bezpečné jízdy Vysoké mýto
Smyk na kluzné ploše s vodní clonou

Teprve po této části následuje adrenalinová část celého kurzu – jízda na polygonu. Ten ve Vysokém Mýtě nabízí až čtyři typy kluzných ploch, které můžete projet v různých rychlostech. Různé druhy povrchů a také velmi oblíbená aquaplaningová vana otestuje vaše reakce. Ale nemusíte se ničeho bát. Celou dobu budete mít na vysílačce instruktora, který vás kurzem provede tak, abyste si z něj co nejvíce odnesli do reálného provozu.


Jak se na polygon dostanete?

Na polygon školy smyku ve Vysokém Mýtě se nově dostanete zadní bránou u letiště (směrem od Litomyšle). Jde o nenápadnou cestu těsně před areálem autodromu, na plotu jsou umístěny reklamní bannery na školu smyku, neměli byste tak odbočku minout. Původním vjezdem u čerpací stanice Shell se k polygonu nedostanete, budete se muset vydat podle níže uvedené mapy ke správnému vjezdu (u letiště, směrem od Litomyšle).

vjezd na polygon Vysoké Mýto - škola smyku VM
Vjezd do areálu polygonu je nově od letiště (směrem od Litomyšle)

Pro koho je kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto vhodný?

Úplně jednoduše je kurz určen pro všechny řidiče. Pro ty, kteří chtějí zažít adrenalinovou zábavu i pro ty, kteří se v zimě a za nepříznivého počasí chtějí cítit na vozovce jistěji. V neposlední řadě lze školu smyku věnovat jako perfektní a netradiční dárek. Platnost dárkového poukazu na všechny kurzy je minimálně 12 měsíců a přesný termín si vybírá až obdarovaný. Pokud potřebujete odečíst až 4 body, i zde můžete absolvovat školu smyku s odpočtem bodů. Líbit by se také popřípadě mohl kurz offroadové jízdy s vlastním vozem 4×4, který u polygonu také probíhá.


Recenze na kurz ve Vysokém Mýtě:

Zážitek splnil moje očekávání. Mohu jen doporučit. Instruktor byl profík, práce ho baví, takže to bylo vidět a slyšet na projevu 🙂 Jakub B., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Chcete školu smyku absolvovat nebo darovat? 🎁

Absolvovat školu smyku ve Vysokém Mýtě je skvělý nápad pro všechny motoristické nadšence a řidiče, kteří chtějí získat lepší dovednosti za volantem. Tento kurz bezpečné jízdy nabízí nejen praktické dovednosti, ale také teoretické znalosti, které zvýší vaši schopnost reagovat na různé situace na silnici. Můžete také zvážit možnost darovaní této zkušenosti prostřednictvím dárkového poukazu s platností minimálně 12 měsíců. Tímto darem nejenže nabídnete vzrušující zážitek, ale také investujete do bezpečnějšího pohybu svého blízkého na silnici. Pro více informací, zakoupení a rezervaci kurzu zvolte tlačítka níže ↓↓↓