Kurz bezpečné jízdy Ostrava

Škola smyku Ostrava - průjezd vodní clonou

Kurz bezpečné jízdy Ostrava (škola smyku) zdokonalí vaše řidičské umění. Cítíte se za volantem nejistě? Nebo naopak nemáte moc prostoru pro to, abyste zjistili, jak divoký řidič ve vás dřímá a co všechno vaše auto umí? Pak je pro vás škola smyku Ostrava více než vhodná!


Jak probíhá škola smyku Ostrava?

Kurz bezpečné jízdy, který se lidově označuje jako škola smyku, je nejen velmi oblíbený, nýbrž i velmi praktický. Všem absolventům umožňuje v krizových situacích na silnicích lépe reagovat, protože si krizovou situaci zažijí nanečisto. V řadě případů je lepší být připravený a patří k tomu i tahle. Škola smyku pokaždé začíná svou teoretickou částí, která probíhá v učebně. V této části se dozvíte vše potřebné, co později budete moci využít nejen na polygonu, nýbrž a hlavně i v běžném silničním provozu. Jakých chyb se řidiči nejčastěji dopouštějí? Co vše ovlivňuje to, jestli smyk na silnici zvládnete? To a mnohem více se ve škole smyku dozvíte. A protože teoretické znalosti pro zvládnutí smyku rozhodně nestačí, přichází po první části školy smyku část praktická.

Ta se odehrává na polygonu v Ostravě, který je vybaven vším, co má polygon mít, abyste si mohli vyzkoušet jízdu na povrchu se sníženou přilnavostí. Tady si vyzkoušíte krizové brzdění a zvládání smyků v různě nasimulovaných situacích. Po celou dobu jízdy s vámi bude přes vysílačku komunikovat instruktor, který vám bude radit, ale zároveň i hodnotit vaše reakce.

Areál školy smyku Ostrava - Libros
Areál školy smyku Ostrava

Pro koho je škola smyku Ostrava vhodná?

Nehledě na to, jak řídíte a jak jistě se za volantem cítíte, škola smyku je určena pro všechny řidiče. Vyzkoušet ji můžete i vy, nebo můžete kurz bezpečné jízdy věnovat někomu jako dárek. Dárkové poukazy mají platnost 12 měsíců, kurzy probíhají celoročně a termín si vybírá až obdarovaný. Škola smyku vám přinese zábavu i zkušenosti pro běžný provoz.


Recenze na kurz v Ostravě:

Splnilo to mé očekávání. Instruktoři dobří. Jen malá vada: nikde v dosahu něco na občerstvení. Ale člověk vydrží nejíst měsíc. Jinak díky, bylo to poučné a určitě všichni z účastníků se něčemu přiučili, což snad využijí na cestách. Přeju všem šťastný návrat. Jiří M., hodnocení: 4/5

Adrop.cz

Chcete školu smyku zažít nebo darovat?