Kurz bezpečné jízdy Třinec

Kurz bezpečné jízdy Třinec - průjezd vodní clonou

Kurz bezpečné jízdy Třinec (škola smyku) vám přinese větší sebedůvěru za volantem a menší strach z krizových situací na silnici za nepříznivých klimatických podmínek. Je totiž lepší naučit se na smyk reagovat  na polygonu než v opravdovém provozu.


Jak škola smyku Třinec probíhá?

Chcete absolvovat školu smyku? Jen žádné obavy. Na kurz se nemusíte nijak připravovat, protože je určený pro všechny řidiče nehledě na jejich řidičské schopnosti. Školu smyku absolvujete s vlastním vozem a důležité je mít natankováno dostatečné množství paliva. Díky tomu, že budete mít vlastní vůz, se budete moci soustředit především na krizové brzdění a další manévry a ne na ovládání nového vozu. Škola smyku Třinec je rozdělena na dvě části – na teoretickou a praktickou část. Teoretická část probíhá v moderní učebně a připraví vás na vše, co vás na polygonu potká a nejen to. Dozvíte se řadu informací od zkušeného instruktora, které později zužitkujete i v běžném provozu.

Druhá praktická část vás zavede na polygon. Ten třinecký patří k těm nejmodernějším v České republice.  Řidičům, kteří s ním přichází porovnat své síly a reakce, nabídne různé typy povrchů, měření rychlosti a řadu dalších výcvikových ploch – kluznou plochu na rovině, v zatáčce i kruhu, úhybnou desku, která vyvolává smyk, aquaplaningovou dráhu nebo vodní bariéru. To vše vám přinese nejen adrenalinový zážitek, nýbrž i potřebné zkušenosti, které není dobré získávat v běžném provozu.


Pro koho je škola smyku vhodná?

Kurz bezpečné jízdy Třinec mohou absolvovat všichni řidiči – ti, co si jsou za volantem jistí i ti, kteří mají problém za nepříznivých podmínek vytáhnout auto z garáže. Nehledě na jejich pocity, všichni jsou smykem ohroženi a je lepší si své reakce otestovat nanečisto. Pokud potřebujete odečíst body, můžete absolvovat kurz školy smyku s odpočtem bodů. Kurz bezpečné jízdy Třinec je vhodným dárkem, který potěší. Obdarovaný má až 12 měsíců na to, aby si určil přesný termín pro jeho absolvování.


Chcete školu smyku vyzkoušet nebo darovat?