Kurz offroad jízdy Praha 🚙

Kurz offroad jízdy Praha

Kurz offroad jízdy Praha není jen skvělý adrenalinový zážitek pro všechny milovníky motorismu. To, co se na něm naučíte, se Vám může také mnohokrát hodit při krizových situacích na silnicích i mimo ně v terénu. Jde o kratší kurz, který je však za velmi příznivou cenu! Velkou výhodou je absolvování s vlastním vozem.


Jak offroadový kurz probíhá?

V prvních patnácti minutách výcviku se teoreticky podíváte na základy ovládání vozidla, pravidla bezpečnosti nebo možnosti řešení nenadálých situací na trati. Pak už usednete za volant na terénním polygonu, kde Vás bude čekat hned několik tratí. Pod vedením zkušeného instruktora si tu vyzkoušíte vše v praxi a užijete si pořádnou dávku adrenalinu, rychlosti i napětí. Po výcvikové části si na vybrané trati budete moct užívat divokou jízdu tak dlouho, jak jen budete chtít. Na stejném místě navíc můžete kromě jiného vyzkoušet parádní Hummer nebo Tatru 815 a bagr, které jsou bez pochyby také skvělým zážitkem!

Offroad kurz s vlastním vozem
Offroad kurz s vlastním vozem probíhá v Praze a trvá libovolně dlouho!

Pro koho je kurz vhodný?

Kurz offroad jízdy ve vlastním voze je vhodný pro všechny, kteří mají automobil vhodný pro terénní jízdu, touží si vyzkoušet jízdu po neobvyklém terénu či chtějí zdokonalit svoje řidičské schopnosti a zlepšit se ve zvládání nenadálých situací za volantem. To vše za velice příznivou částku! Mnohem více se toho však naučíte a zažijete v offroadovém kurzu Milovice s vozem Land Rover, který vřele doporučujeme!


Chcete kurz offroad jízdy absolvovat nebo darovat? 🎁