Kurz bezpečné jízdy Hradec Králové

Kurz bezpečné jízdy Hradec Králové - průjezd vodní clonou

Kurz bezpečné jízdy Hradec Králové (škola smyku) vás připraví na situace, které vás v provozu v tom lepším případě mohou stát pomačkané plechy vašeho vozu. Je mnohem lepší si manévrování vozidlem při zhoršených klimatických podmínkách vyzkoušet nanečisto na polygonu v Hradci Králové, než této situaci čelit na silnici s dalšími účastníky silničního provozu.


Jak škola smyku Hradec Králové probíhá?

Škola smyku v Hradci Králové má podobný průběh jako kurzy bezpečné jízdy v dalších městech, ale polygon v Hradci Králové patří mezi nejmodernější v Evropě. Škola smyku je rozdělena na dvě části – na teoretickou a praktickou část. Teoretická část účastníka kurzu obohatí o řadu zajímavých a v provozu důležitých informací. Věděli jste například, že velkou roli při zvládání smyku hraje nastavení sedačky ve vozidle? Vše, co se v teoretické části dozvíte, můžete o chvíli později vyzkoušet na vlastní kůži. Zároveň jsou to informace, které se vám neztratí, nýbrž přispějí k vaší větší bezpečnosti na silnici.

Praktická část, která bezesporu patří mezi hlavní lákadlo školy smyku, probíhá na polygonu v Hradci Králové, který je upraven tak, aby nasimuloval co možná nejvíce krizových situací. Na polygonu se můžete těšit na úhybnou desku vyvolávající smyk, na asfalt s vodními překážkami v podobě vodní clony, kluzkého kopce nebo kluzké zatáčky a samozřejmě nechybí ani velmi oblíbená aquaplaningová vana.  Pomocí instruktora, který s vámi během jízdy bude komunikovat přes vysílačku, se právě tady naučíte tyto situace zvládat a také konečně naplno využijete brzdící potenciál vašeho vozidla.

Polygon školy smyku v Hradci Králové
Zadní část polygonu v Hradci Králové

Pro koho je kurz bezpečné jízdy vhodný?

Kurz bezpečné jízdy Hradec Králové je určen všem řidičům. Ti mohou mít ke kurzu různé pohnutky. Kurz láká ty, kteří touží po adrenalinu i ty, kteří chtějí poznat své reakce při krizových situacích. Láká i vás? V tom případě si můžete kurz vybrat z více variant. Možné je také absolvovat kurz s odpočtem bodů či kurz driftování. V neposlední řadě může být škola smyku parádním dárkem pro všechny s řidičákem. Dárkové poukazy na všechny kurzy mají platnost minimálně 12 měsíců, kurzy probíhají celoročně a konkrétní termín si vybírá až obdarovaný.


Recenze na školu smyku v Hradci:

Výborně připravená akce, vhodně navazující praktická část na teoretickou. Dobré bylo individuální vedení každého účastníka pomocí vysílačky v autě. Polygon i učebna na vysoké úrovni, potěšilo i přichystané občerstvení. Jiří S., hodnocení: 5/5

Adrop.cz

Chcete školu smyku v Hradci absolvovat nebo darovat?