Kurz sportovní jízdy Brno 🚥

Kurz sportovní jízdy Most

Kurz sportovní jízdy Brno je určen pro všechny nadšence motorismu, kteří se chtějí dále posunout ve svých dovednostech za volantem. Autoškola vám sice dá základní znalosti, ale náročné manévry při vyšších rychlostech se nenaučíte. Tento kurz vám tak přináší možnost získat ještě lepší kontrolu nad vaším vozem. Připravte se na skvělý zážitek a zdokonalení řidičských dovedností na Masarykově okruhu v Brně!

Aktualizace: Omlouváme se, ale kurz sportovní jízdy v Brně není v současnosti k dispozici. Doporučit můžeme kurz sportovní jízdy v Mostě.


Jak kurz sportovní jízdy Brno probíhá?

Kurz sportovní jízdy autem vás provede nejen teoretickou přípravou, ale také praktickým tréninkem, abyste se stali mistrem za volantem. Začnete s důkladným seznámením s technikami správného sedu za volantem a správným uchopením volantu. Následně se budete věnovat ideální stopě, technikám zatáčení a brzdění. V rámci 25minutového profesionálního koučinku na okruhu vás čeká 5,4 km dlouhá dráha s 14 zatáčkami a rovinkami, kde budete mít možnost zdokonalit své řidičské dovednosti pod vedením zkušeného profesionálního jízdního kouče. Pro vaše pohodlí a bezpečnost vám budou poskytnuty kukla, přilba, rukavice a jezdecké boty. Připravte se na vzrušující jízdu plnou adrenalinu a vylepšete své dovednosti v rámci kurzu sportovní jízdy na okruhu. Užijte si nezapomenutelný zážitek a získejte důvěru za volantem vašeho vozidla.

Máte do Brna daleko? Nezoufejte! Obdobný kurz probíhá i na závodním okruhu v Mostě!


Pro koho je škola sportovní jízdy Brno vhodná?

Tento kurz je ideální pro vášnivé řidiče, kteří již mají zkušenost se školou smyku a chtějí posunout své dovednosti na vyšší úroveň. Je také vhodný pro všechny auto-moto nadšence, kteří se chtějí blíže seznámit se světem motorsportu. Pod vedením profesionála se zaměříte na korekci svého posedu za volantem, správnou údržbu vozidla pro dosažení maximálního výkonu a naučíte se techniky průjezdu zatáčkami a mnoho dalších užitečných informací, které vás přiblíží k profesionálnímu jezdci.


Chcete kurz absolvovat nebo darovat? 🎁

Absolvovat kurz sportovní jízdy je skvělým způsobem, jak zdokonalit své dovednosti za volantem a zažít napínavé okamžiky na silnici. Tento kurz může také sloužit jako vynikající dárek pro motoristy, a to prostřednictvím dárkového poukazu s platností minimálně 12 měsíců. I když v současné době není kurz sportovní jízdy k dispozici v Brně, rádi bychom vám doporučili polygon v Mostě, kde kurz také probíhá a za kterým se vyplatí vážit i delší cestu! Zde budete moci prozkoumat hranice rychlosti svého vozu, což může být pro vás i vašeho obdarovaného nezapomenutelným zážitkem. Pro více informací, zakoupení a rezervaci kurzu zvolte tlačítko níže ↓↓↓