Kurz offroad jízdy Vysoké Mýto 🚙

Kurz offroad jízdy Vysoké Mýto

Kurz offroad jízdy Vysoké Mýto s vlastním vozem není jen lehčí adrenalinový zážitek pro všechny milovníky motorismu. To, co se na něm naučíte, se Vám může také mnohokrát hodit při krizových situacích na silnicích i mimo ně. Jde o sice kratší kurz, který je však za velmi příznivou cenu a navíc ve vlastním voze 4×4!


Jak offroadový kurz probíhá?

Zapomeňte na nudu silničního provozu a vstupte do světa offroadu na speciální trati autodromu ve Vysokém Mýtě! Nejprve se ponoříte do teorie (30–50 minut) s kávou a vodou zdarma. Pod vedením zkušeného instruktora si tu vyzkoušíte za 40–60 minut vše v praxi a užijete si pořádnou dávku adrenalinu, rychlosti i napětí. Pro účast stačí řidičský průkaz sk. B a vůz s pohonem 4×4.


Jak se na polygon dostanete?

Na polygon ve Vysokém Mýtě se nově dostanete zadní bránou u letiště (směrem od Litomyšle). Jde o nenápadnou cestu těsně před areálem autodromu, na plotu jsou umístěny reklamní bannery na školu smyku, neměli byste tak odbočku minout. Původním vjezdem u čerpací stanice Shell se k polygonu nedostanete, budete se muset vydat podle níže uvedené mapy ke správnému vjezdu (u letiště, směrem od Litomyšle).

vjezd na polygon Vysoké Mýto - škola smyku VM
Vjezd do areálu polygonu je nově od letiště (směrem od Litomyšle)

Pro koho je kurz vhodný?

Kurz offroad jízdy ve vlastním voze je vhodný pro všechny, kteří mají automobil vhodný pro terénní jízdu, touží si vyzkoušet jízdu po neobvyklém terénu či chtějí zdokonalit svoje řidičské schopnosti a zlepšit se ve zvládání nenadálých situací za volantem. To vše za velice příznivou částku! Mnohem více se toho však naučíte a zažijete v offroadovém kurzu Milovice s vozem Land Rover, který vřele doporučujeme! Doporučit můžeme také školu smyku i s odpočtem bodů, která na stejném místě také probíhá.


Chcete kurz offroad jízdy Vysoké Mýto absolvovat nebo darovat? 🎁