Kurz bezpečné jízdy Most 🚦

Škola smyku Most - průjezd úhybnou deskou

Kurz bezpečné jízdy Most (škola smyku) můžete sami absolvovat nebo jej někomu nadělit. Škola smyku je totiž praktickými informacemi, opravdovými zkušenostmi a adrenalinem nabitý program pro všechny řidiče. A je úplně jedno, jak na tom s řízením jste.


Jak probíhá škola smyku Most?

Pokud vás láká školu smyku absolvovat, ale zpátky vás drží určité obavy, oprostěte se od nich a naplno se nechte pohltit kurzem, který je rozdělený na teoretickou a praktickou část. Také škola smyku se řídí heslem, to nejlepší nakonec, a tak se začíná napřed s teoretickou částí. Ani ta vás nudit nebude. V moderně vybavené učebně se mimo jiné dozvíte, proč je důležité správně si nastavit sedadlo ve vašem voze. Také zjistíte, jaké nejčastější chyby řidiči dělají a jak moc to komplikuje následné zvládnutí krizové situace.

Informace, které získáte v teoretické části kurzu, můžete prakticky vyzkoušet v druhé části kurzu bezpečné jízdy, kterou budete absolvovat jak jinak než na pro tyto situace vybaveném polygonu. Věděli jste, že výcvikový polygon v Mostě patří k největším v České republice? Polygon vám nasimuluje všechny krizové situace, které mohou nastat i v provozu. Polygon obsahuje několik kluzných ploch. Vyzkoušet si můžete jízdu po mokré vozovce na rovině, v zatáčce, v kopci se zatáčkou, nechybí ani aquaplaningová vana nebo speciální úhybná deska, která vyvolává smyk. Polygon nabízí také různé druhy povrchů pro co možná nejlepší nácvik nevšedních situací.


Pro koho je škola smyku Most vhodná?

Nevíte, zda je škola smyku vhodná zrovna pro vás? Pokud vlastníte řidičské oprávnění, tak určitě ano. Díky škole smyku můžete nabýt větší jistotu za volantem. Zároveň můžete zažít dopoledne plné adrenalinu a nových zážitků. Škola smyku je taktéž vhodným dárkem pro všechny řidiče. Kurz bezpečné jízdy Most si lze vybrat v několika variantách, třeba tu s možností odpočtu bodů na základě které lze odečíst až 4 body! Líbit se také mohl kurz školy smyku pro motorky a kurz sportovní jízdy, které zde také probíhají. Dárkové poukazy mají platnost 12 měsíců s možností si je podle potřeby prodloužit. Přesný termín si vybírá až obdarovaný.


Recenze na kurz v Mostě:

Výborná akce. Od teorie zlámaných rukou figurín na crash testech na videu až po praktické zvládání smyku přední či zadní nápravy vlastního vozu. Velmi poučné. Doporučuji. Erik M., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Chcete školu smyku vyzkoušet nebo darovat? 🎁

Absolvovat školu smyku v Mostě je skvělým nápadem pro všechny řidiče, kteří chtějí zlepšit své dovednosti za volantem. Kurz je rozdělen na teoretickou a praktickou část, které vás připraví na krizové situace na silnici. Moderní výcvikový polygon v Mostě nabízí realistické simulace, včetně kluzných ploch a aquaplaningové vany. Dárkový poukaz na tuto školu smyku s platností minimálně 12 měsíců může být skvělým dárkem pro každého motoristu. Poskytne zábavu ale zároveň cenné dovednosti pro bezpečnou jízdu na silnici. Pro více informací, zakoupení a rezervaci kurzu zvolte tlačítka níže ↓↓↓