Kurz driftování Hradec Králové 🚥

Kurz driftování Hradec Králové

Kurz driftování Hradec Králové nadchne všechny řidiče, pro které není vůz jen prostředkem a způsobem, jak se dostat z bodu A do bodu B. Škola driftu je plná adrenalinu a zážitků, ale také cenných zkušeností.


Jak kurz driftování probíhá?

Kurz driftování probíhá ve dvou částech – teoretická část v učebně, ta praktická potom na polygonu v Hradci Králové. Tam z vás a vašeho vozu vymáčknete maximum. Samozřejmě vše bude probíhat pod vedením zkušeného instruktora, který se postará o to, abyste si z kurzu odnesli nejen závěrečný certifikát, nýbrž i hromadu zážitků a zkušeností.

Teoretická část vždy předchází části praktické a věnuje se bezpečnostním i technickým zásadám při manévru zvaném drift nebo driftování. Jedná se o styl jízdy, kdy se řidič snaží udržet své vozidlo v řízeném přetáčivém smyku. Tento kontrolovaný smyk a další různé manévry jako vystřižené z akčního filmu si bude účastník kurzu moci vyzkoušet se svým vozem na vlastní kůži. Jediné, co by mu mohlo účast na kurzu zkomplikovat, je pohon jeho vozu. Kurz driftování Hradec Králové je totiž určený jen pro vozy se zadním pohonem vozu nebo s pohonem 4×4.  Pro vozy s předním pohonem kol nebo vozy s elektronickou ruční brzdou není kurz vhodný, protože těmito vozy nelze dosáhnout kontrolovaného smyku.


Pro koho je škola driftu Hradec Králové určena?

Škola driftu je určená pro všechny řidiče, kteří se nebojí šlápnout na plyn a rádi by svůj jinak ohleduplný způsob jízdy alespoň na chvíli vyměnili za zběsilou honičku jako z filmu… samozřejmě někde, kde se to může. Ve škole driftování pro to budete mít příležitost. Kurz je bezvadným dárkem pro všechny moto nadšence. Díky tomu, že probíhá celoročně a dárkové poukazy mají platnost minimálně 12 měsíců, můžete tento dárek svým blízkým darovat bez obav z komplikací. Přesný termín si vybírá až obdarovaný. Pokud hledáte klidnější zážitek, líbit by se mohl kurz školy smyku.


Chcete kurz driftu zažít nebo darovat? 🎁