Kurz bezpečné jízdy Jihlava 🚦

Škola smyku - kurz bezpečné jízdy Jihlava - průjezd vodní clonou

Kurz bezpečné jízdy Jihlava (škola smyku) je možná to, po čem vaše duše řidiče touží. Chcete vědět, jestli v krizových situacích, to znamená nejčastěji při smyku, zvládnete správně reagovat a ukočírovat váš vůz? Nejlepším způsobem jak si to vyzkoušet nanečisto, je škola smyku Jihlava.


Jak kurz bezpečné jízdy probíhá?

Aby byla škola smyku pro řidiče maximálně přínosná, je rozdělena na teoretickou a praktickou část. V teoretické části se dozvíte veškeré informace k tomu, abyste pochopili, jak smyk vzniká a jakými reakcemi je možné mu předejít či v tom krizovějším případě jej zvládnout. Pokud se bojíte toho, že se na teoretické části budete nudit, bojíte se zbytečně. Zkušení instruktoři vynechají omáčku a svým vyprávěním vás rovnou vtáhnou do situací, které na vozovce za zhoršených klimatických podmínek běžně nastávají. Mimo jiné se dozvíte o nejčastějších chybách řidičů, které snižují šanci nebezpečnou situaci na silnici zvládnout.

Praktická část, na kterou se nemusíte nijak zvlášť připravovat a kterou absolvujete s vlastním vozem, vám zvedne adrenalin v krvi. Naplno a bez obav z toho, že způsobíte autonehodu, se můžete pustit do překážek na vaší dráze. Připraveny jsou různé kluzké plochy – rovinky i zatáčky, k dispozici je řidičům i oblíbená úhybná deska vyvolávající smyk nebo aquaplaningová vana. Celý kurz vám zabere přibližně čtyři hodiny. Odnesete si z něj praktické zkušenosti, které zúročíte na silnici.


Pro koho je škola smyku vhodná?

Škola smyku je vhodná pro všechny řidiče, nehledě na to, jak to s volantem umí. Absolvování školy smyku přinese všem zúčastněným nezapomenutelný adrenalinový zážitek. Kromě toho si upevníte a oživíte některé vědomosti a samozřejmě získáte praktické zkušenosti, díky kterým budete moci smyku na silnici předejít a když nastane, tak ho zvládnete. Ne nadarmo se říká „těžko na cvičišti, lehko na bojišti”. Kurz bezpečné jízdy Jihlava je také vhodným dárkem. Dárkové poukazy platí minimálně 12 měsíců, kurzy probíhají celoročně a termín si vybírá až obdarovaný.


Recenze na kurz v Jihlavě:

Zimní počasí, příjemné prostředí, skvělá organizace. To vše bylo v sobotu 13.1.2024 na polygonu v Jihlavě. Hodinu a půl teorie, pak tři hodiny jízd na vodě, sněhu a ledu. Krizové brzdění na různém povrchu, zvládnutí smyku, vyhýbání se překážkám. Skvělý zážitek. Všem doporučuji. Martin Š., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Chcete školu smyku v Jihlavě vyzkoušet nebo darovat? 🎁

Absolvovat školu smyku v Jihlavě je skvělý nápad pro všechny motoristické nadšence, kteří chtějí získat větší jistotu při řízení vozidla za různých podmínek. Tento kurz nabízí nejen teoretickou, ale i praktickou část, které vás připraví na to, jak porozumět vzniku smyku a jak adekvátně reagovat, abyste se dokázali vyhnout nebo uřídit vozidlo v náročných a krizových situacích. Nebojte se, že by teoretická část byla nudná – zkušení instruktoři se postarají o to, aby vás zapojili do reálných situací, které na silnici často nastávají za nepříznivých klimatických podmínek. Máte-li někoho ve svém okolí, kdo je vášnivým řidičem, dárkový poukaz na tuto školu s platností minimálně 12 měsíců může být skvělým dárkem, který jim umožní získat nové dovednosti a zvýšit bezpečnost na silnicích. Pro více informací, zakoupení a rezervaci kurzu zvolte tlačítko níže ↓↓↓