Kurz offroadu v Land Roveru

Kurz offroadové jízdy Milovice

Kurz offroadu v Land Roveru si zaručeně užije každý, komu v žilách koluje motoristická krev, kdo se nelekne extrémních situací, má odvahu, sílu a touhu po netradičním zážitku. Přímo v milovickém vojenském prostoru vjedete ve voze Land Rover mezi haldy hlíny, do kamenitých polí, rozježděných strží i bahnitých mokřadů. Na čtyřech kolech se budete prodírat divokou přírodou, zažijete rychlost při jízdě po lesních stezkách i napětí v extrémním terénu. Více o offroad kurzu


Jak kurz offroadu probíhá?

Vybrat si můžete ze dvou vozů. Zvítězí u Vás Land Rover SIII nebo Land Rover Discovery? Ať už to bude kterýkoliv z nich, nemusíte se ničeho obávat. Po celou dobu kurzu budete mít při ruce zkušeného instruktora. Na začátku kurzu shlédnete instruktážní video, absolvujete krátký teoretický úvod k ovládání vozu a řešení krizových situací při jízdě. V dalších čtyřech hodinách se pak budete moct pohybovat po bývalém vojenském prostoru a užívat si offroadovou jízdu terénem i prudké sjezdy a výjezdy.

Kurz offroadu Milovice v Land Roveru
Kurz jízdy v terénu probíhá v Milovicích ve vozech Land Rover

Protože Vám při náročné jízdě nejspíš pořádně vyhládne, je pro Vás v rámci kurzu připravený také oběd. A pokud svým přátelům nechcete to, co jste zažili, jen ukazovat na fotkách, vezměte je s sebou! Každý účastník kurzu může do automobilu vzít až 3 fanoušky, kteří si můžou jedinečný zážitek vychutnat v roli spolujezdců.


Pro koho je kurz vhodný?

Kurz offroad jízdy ve vlastním voze není jen skvělý adrenalinový zážitek pro všechny milovníky motorismu. To, co se na něm naučíte, se Vám může také mnohokrát hodit při krizových situacích na silnicích a v běžném provozu. Pokud hledáte kratší a levnější kurz s vlastním vozem, doporučit můžeme kurz offroad jízdy v Praze.


Chcete kurz offroadu absolvovat nebo darovat?