Kurz bezpečné jízdy Brno 🚦

škola smyku Brno - smyk zadní nápravy

Kurz bezpečné jízdy Brno (škola smyku) vám dodá potřebnou sebedůvěru na cestách nebo vám zprostředkuje perfektní adrenalinový zážitek. A co takhle mít obojí? V současnosti nemáme školu smyku v Brně k dispozici, ale v ČR je hned několik polygonů, kde škola smyku také probíhá. Zobrazit školy smyku v ČR


Jak škola smyku Brno probíhá?

Dříve, než si jízdu po speciálně upravených plochách vyzkoušíte na vlastní kůži nebo ji darujete vašemu kamarádovi, synovi, mamince, je potřeba vědět, do čeho jdete. Škola smyku, jak se také kurz bezpečné jízdy označuje, je většinou rozdělena na dvě části – na praktickou a teoretickou část. Teoretická část vás více méně připraví na to, co všechno bude následovat v části praktické. Zkušený instruktor vám v učebně vysvětlí, co se s vozem děje při rychlé jízdě na mokrém či namrzlém povrchu. Většinou nechybí ani doprovodná video projekce. Samozřejmě je tady i prostor pro vaše dotazy. Ačkoliv vás ani teoretická část kurzu bezpečné jízdy nudit nebude, mnohem zábavnější je jeho druhá půlka – tedy část praktická. Na tu se alespoň všichni těší ze všeho nejvíce.

Praktickou část absolvujete s vaším vozem. Jedině tak totiž můžete poznat, jak konkrétně váš vůz reaguje při té či oné situaci. Praktická část školy smyku se zaměřuje na situace, které se v provozu mohou klidně přihodit i vám. Mezi ty nejčastější pak bezesporu patří smyk nebo aquaplaning. Při těchto situacích kola vozu nepřiléhají k vozovce a je potřeba na to správně reagovat. Díky kurzu bezpečné jízdy vám už tyto situace, pokud k nim v provozu dojde, nebudou cizí. Na brněnském polygonu si také vyzkoušíte rychlou jízdu na různých površích a chybět nebudou ani simulace dalších krizových situacích, které vás v provozu mohou stát více než jen plechy.


Pro koho je kurz vhodný?

Kurz bezpečné jízdy v Brně je určen pro všechny řidiče a řidičky bez ohledu na věk, na jejich řidičské schopnosti nebo na jejich vůz. Školu smyku můžete chtít nejen pro sebe, nýbrž i pro vše blízké. Znáte lepší dárek, než jsou jistější reakce na silnici? Dárkové poukazy na všechny kurzy mají platnost min. 12 měsíců. Termín konání si vybírá až obdarovaný podle svých vlastních možností.


Chcete školu smyku v Brně absolvovat nebo darovat? 🎁

V současnosti nemáme školu smyku v Brně k dispozici, ale v ČR je hned několik polygonů, kde škola smyku také probíhá. Zobrazit školy smyku v ČR