Kurz driftování Brno 🚥

Kurz driftování Brno

Kurz driftování Brno vám vžene adrenalin do žil. Tedy pokud patříte mezi řidiče nadšence, kteří si chtějí vyzkoušet udržet svůj vůz v kontrolovaném smyku. Driftování je bezesporu jednou z nejlepších moto zábav!

Aktualizace: Omlouváme se, ale kurz driftu v Brně není v současnosti k dispozici. V Brně však můžete zažít spoustu skvělých automobilových zážitků!


Jak kurz driftování Brno probíhá?

Kurz driftování Brno, který lze označit také jako zábavnou školu smyku má svou teoretickou i praktickou část. V teoretické části se dozvíte potřebné informace k tomu, abyste pochopili, co je to driftování a jak na něj. Všechny získané znalosti budete mít šanci o chvíli později zužitkovat na polygonu, kde se s vaším vozem opravdu odvážete. Vyzkoušíte nejen driftování, ale i další manévry ve vysokých rychlostech, které otestují vaše reakce. Jen je potřeba věnovat pozornost tomu, že je kurz driftování Brno určený jen pro vozy ze zadním pohonem, případně s pohonem 4×4.


Pro koho je kurz driftu Brno vhodný?

Kurz driftu potěší všechny moto nadšence, kteří mají automobil se zadním pohonem kol, případně s pohonem 4×4. Škola zábavného smyku je vhodná pro řidiče, kteří se nebojí jet dveřmi napřed, tedy dostat se do kontrolovaného smyku. Driftování, které připomíná scény jako z akčního filmu, samozřejmě spousta řidičů zkouší nejlépe na sněhu někde na rozlehlém parkovišti. Vyzkoušet si tyto manévry v kurzu pod vedením zkušeného instruktora je však mnohem lepší. Kromě certifikátu si z kurzu odnesete cenné rady a získané dovednosti. Budete-li chtít tento zážitek někomu věnovat, tak vězte, že kurzy probíhají celoročně a dárkové poukazy mají platnost minimálně 12 měsíců. Přesný termín si vybírá až obdarovaný, a proto si s organizací času nemusíte dělat žádné starosti.


Chcete kurz driftování absolvovat nebo darovat? 🎁

Aktualizace: Omlouváme se, ale kurz driftu v Brně není v současnosti k dispozici. V Brně však můžete zažít spoustu skvělých automobilových zážitků!